ЗЦ
Банер за мајмунски сипаници
САРС-Ков-2 и инфлуенца АБ
ZC2
ZC3

ЗаUs

Beijing Applied Biological Technologies Co., Ltd. (XABT), претпријатие за молекуларна дијагностика специјализирано за развој на решенија за откривање на патогени микроби, со седиште во научниот парк Zhongguancun Life во Пекинг.

Прочитај повеќеGO
c26556f8

СитеПроизводи

Производ
категорија

 • Решение за Ковид-19
 • Комплет за откривање
 • Инструмент
service_img

ние ќе се погрижиме секогаш да добивате
најдобри резултати.

Прашање за ценовник

Од своето основање, нашата фабрика развива производи од прва светска класа со почитување на принципот на квалитет на прво место.Нашите производи се здобија со одлична репутација во индустријата и вредна доверба меѓу новите и старите клиенти.

поднесете сега

вести и блогови

Гледај Повеќе
 • вест_точка

  Ви благодарам!Pharmed & Healthcare Виетнам 2022 година

  Прочитај повеќе
 • вест_точка

  Придружете ни се на PHARMED & HEALTHCARE VIETNAM 2022 година

  Прочитај повеќе
 • вест_точка

  XABT доби сертификат MHRA од Велика Британија – Monkeypox V...

  Прочитај повеќе