ZC
Banner i lisë së majmunit
SARS-Cov-2 dhe Influenza AB
ZC2
ZC3

RrethUs

Beijing Applied Biological Technologies Co., Ltd. (XABT), një ndërmarrje diagnostike molekulare e specializuar në zhvillimin e zgjidhjeve të zbulimit për mikrobet patogjene, e ka selinë në Parkun Shkencor të Jetës Zhongguancun në Pekin.

Lexo më shumëGO
c26556f8

Të gjithaProduktet

shërbim_img

ne do të sigurojmë që të merrni gjithmonë
rezultatet më të mira.

Kërkim për listën e çmimeve

Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror me respektimin e parimit të cilësisë së pari.Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe besim të vlefshëm midis klientëve të rinj dhe të vjetër..

dorëzo tani

lajme dhe blogje

shikoni më shumë
 • lajm_artikull

  Faleminderit!Pharmed & Healthcare Vietnam 2022

  Lexo më shumë
 • lajm_artikull

  Bashkohuni me ne në PHARMED & HEALTHCARE VIETNAM 2022

  Lexo më shumë
 • lajm_artikull

  XABT mori Certifikatën MHRA në Mbretërinë e Bashkuar - Monkeypox V...

  Lexo më shumë